DITS - це

Системна програма від роботодавців з Європи,
реальні проекти і програма кар'єрного розвитку.

Як побудований процес у DITS?


Ласкаво просимо, майбутній студент!

Наша програма - це не лише навчання. Це також твій кар'єрний розвиток протягом 1,5 року після випуску. Ми будемо поруч увесь цей час, щоб консультувати, пропонувати тобі кращу роботу, як в Україні, так і в Німеччині та Європі. Кожного місяця ти зможеш особисто проконсультуватись з Моріцем, бо він щомісяця приїздить до Києва для контролю навчання.

Більшість теоретичного матеріалу ти отримуєш для роботи вдома. На заняттях у будні та у суботу відбувається розбір домашнього завдання і написання групових проектів.

Проекти, над якими працюють студенти, є або комерційними від реальних компаній, або благодійними.

Система DITS складається з 12 компонентів і побудована таким чином:


1

Індивідуальний план

Зустріч із викладачем. Твій план

Хочеш ти переїхати до Німеччини, чи працювати в Україні - ти робиш серйозний крок. На індивідуальній зустрічі ми разом розробимо твій план побудови кар'єри, який буде враховувати твої задачі на майбутнє, бажання, досвід та інші параметри. Це безкоштовно та ні до чого не зобов'язує.

2

Вступ до DITS

Прозорий контракт

Для вступу до DITS ти підписуєш контракт не лише з українською, а й з німецькою стороною, що гарантує тобі надійність відносин. Договір підписується на 2 роки - 8 місяців самого навчання і 1,5 роки кар'єрного розвитку.

3

Навчання: Frontend

Frontend - це Надійна основа

Ти опануєш повний стек HTML, CSS, JavaScript, популярні React та Vue.js. Вже на основі цих знань ти зможеш отримати роботу. Але це лише частина шляху до FullStack Developer. Навчання по Frontend триває 4 місяці.

4

Навчання: Backend

Потужно! PHP чи Go (golang)

Ти зможеш обрати - стабільно затребуваний PHP чи стрімко зростаючий Go (golang) від Google. Навчання Backend триває 4 місяці.

5

Навчання: Advanced

Робота на реальному проекті

З 5-го місяця навчання тебе чекає вечірня робота на реальному проекті. Додатково ти опануєш елементи DevOPS.

6

Іноземна мова

Німецька чи англійська?

З самого початку ти будеш вивчати англійську (до рівня C1) чи німецьку мову (до рівня B2). Це вимога німецьких роботодавців.

7

Soft Skills

Розвиток персональних якостей

Одних лише знань кодування недостатньо. Для роботодавців дуже важливі твої персональні якості. На цих тренінгах ми разом їх розвиваємо.

8

IT MBA

Курс IT MBA

Курс IT MBA від наших партнерів - Каразінської школи бізнесу - входить в курс FullStack. Ти отримаєш сертифікат державного вишу.

9

Співбесіди

Підготовка і тестові інтерв'ю

Ми навчимо тебе як готувати резюме та проходити співбесіди, і протягом навчання проведемо 5 тестових раундів. Це підготує тебе до реальних інтерв'ю.

10

Іспити і диплом

Контрольні роботи, твій диплом

Протягом навчання ти будеш здавати контрольні роботи і диплом, набираючи бали. Бали необхідні для отримання роботи і поїздки до Німеччини. Навіть якщо ти набрав менше балів, ніж очікував, ти можеш перездавати роботи кожні 3 місяці упродовж 1,5 року. Ми - надійні партнери і будуємо довгострокові відносини.

11

Робота

Працюй в Україні чи Німеччині

Після завершення курсу тебе чекає зустріч з роботодавцями у Німеччині, а також гарантована робота в Україні. Варто зазначити, що ти зможеш підвищити свою зарплату у Німеччині ще на 10-15 тис. євро на рік, пропрацювавши 1,5 року в Україні, тобто здобувши посаду Middle.

12

Розвиток кар'єри

Розвиток. Нові вакансії. Релокейт

Після випуску ми не прощаємося. Наш кар'єрний сервіс - це постійний зв'язок із тобою. Тебе буде запрошено на зустрічі і тренінги для розвитку кар'єри. Також ми постійно маємо відкриті вакансії в Україні і Німеччині і запропонуємо їх тобі. Ми маємо великий досвід у релокейті і запропонуємо переїзд до Німеччини чи Європи.

Факти

  • 40000

    євро на рік отримують Junior розробники у Німеччині

  • 650

    приблизна кількість вакансій розробників, відкрита у Берліні

  • 80

    ТОП спеціалістів отримали роботу у Німеччині та переїхали за підтримки Моріца та його компанії 42Matches за останні 2 роки


Хочеш спланувати навчання і кар'єру?

Зареєструйся на безкоштовну консультацію із викладачем

На зустрічі ми дізнаємось про цілі, які ти ставиш перед собою і запропонуємо індивідуальний кар'єрний план.

Зареєструватись

Фотогалерея

Пропонуємо вашій увазі деякі фото DITS

Наші переваги

DITS - зроблено як для себе.

Чесність

Ми підписуємо контракт, як з української сторони, так і з німецької. Тому гарантуємо тобі 100% працевлаштування в Україні або Німеччині, тривале, міцне співробітництво і відсутність підводних каменів. Ми-це чесність

Реальні проекти

Основа найкращого навчання - наявність практики. Саме тому ти працюєш на реальних проектах під час навчання. Це будуть комерційні, або благодійні проекти

Кращі з найкращих

Ми підбираємо для тебе кращих фахівців з айті сфери, які будуть навчати і допомагати тобі протягом усього курсу. Один з важливих критеріїв навчання є те, хто саме тебе навчає

Досвід

Наші засновники мають особисто придбаний досвід у сфері IT та дуже хочуть розділити його з тобою для того, щоб випустити найкращих фахівців та пишатися вами

Турбота та індивідуальний підхід

Ми дбаємо про наших студентів, саме тому супроводжуємо їх мінімум 1,5 року для закріплення і поліпшення результату. Наші засновники допоможуть тобі скласти індивідуальний кар'єрний план на особистій зустрічі, який допоможе чітко сформулювати твої цілі

Відпочинок

Хто добре працює, той добре відпочиває. Раз на місяць ти зможеш відвідати зі своїми колегами по навчанню наші заходи. На тебе чекають ігри, івенти та найцікавіші лекції зі сфери IT